STPŠ Trbovlje, klikni za domov.
PRIIMEK IN IME  dan, ura, prostor                                                                                     interna številka
Baloh MojcaTOREK, 3. ura (od 8.40 do 9.25), kabinet MAT/RAČ                      (454)
Bec SašaPETEK, 3. ura (od 8.40 do 9.25), zbornica ND                                (472)
Berk AljošaPETEK, 6. ura (od 11.25 do 12.10), kabinet FIZ                              (459)
Gutman SonjaTOREK, 5. ura (od 10.35 do 11.20), kabinet 110 – SLO                 (457)
Halzer RobertPETEK, 5 ura (od 10.35 do 11.20), kabinet ŠVZ                             (466)
Izgoršek SimonaTOREK, 5. ura (od 10.35 do 11.20), pisarna IO                               (453)
Jan DanilaPONEDELJEK, 3. ura (od 8.40 do 9.25), kabinet 110 – SLO          (457)
Kirn SamoPETEK, 3. ura (od 8.40 do 9.25), kabinet 213                                 (455)
Kos BožanaPETEK, 4. ura (od 9.30 do 10.15), pisarna svetovalna delavka    (463)
Košnik StanislavPONEDELJEK, 3. ura (od 8.40 do 9.25), kabinet ŠVZ                    (466)
Kovač Hace StanaTOREK, od 10.25 do 10.55, pisarna IO                                            (456)
Kralj VesnaTOREK, 3. ura (od 8.40 do 9.25), pisarna PM                                 (456)
Lindič TanjaPONEDELJEK, 6. ura (od 11.25 do 12.10), kabinet 110 – SLO      (457)
Macerl MatjažSREDA, 4. ura (od 9.30 do 10.15), kabinet STR                              (452)
Markič VasjaTOREK, 5. ura (od 10.35 do 11.20), elektrolab                                (458)
Matijevič MilanPONEDELJEK, 8 ura (od 13.05 do 13.50), delavnica STR             (476)
Matko JurePETEK, 2. ura (od 7.50 do 8.35), kabinet STR                                (452)
Mlakar AleksanderPONEDELJEK, 4. ura (od 9.30 do 10.15), kabinet STR                 (452)
Notersberg MatejPONEDELJEK, 5. ura (od 10.35 do 11.20), kabinet MAT/RAČ      (454)
Nurkovič IvicaTOREK, 5. ura (od 10.35 do 11.20), kabinet 213                             (455)
Ocepek UrošČETRTEK, 3. ura (od 8.40 do 9.25), kabinet MAT/RAČ                  (454)
Petek KarelPETEK, 4. ura (od 9.30 do 10.15, delavnica STR                            (473)
Podbregar KatjaTOREK, 5. ura (od 10.40 do 11.15), pisarna IO                               (453)
Podplatnik ŽigaSREDA, 3. ura (od 8.40 do 9.25), kabinet MAT/RAČ                      (454)
Pograjc MarjanSREDA, 4. ura (od 9.30 do 10.15). kabinet STR                              (452)
Puhan RobertČETRTEK, 4. ura (od 9.30 do 10.15), delavnica STR                     (473)
Romih MiroČETRTEK, 4. ura (od 9.30 do 10.15) kabinet PUD;             041 680 287
Sakelšek MarijaTOREK, 4. ura (od 9. 30 do 10.15), zbornica ND                            (472)
Simončič MihaČETRTEK, 5. ura (od 10.35 do 11.20), kabinet FIZ                         (459)
Strmec PolonaTOREK, 3. ura (od 8.40 do 9.25), zbornica ND                               (472)
Šiles SamoPONEDELJEK, 4. ura (od 9.30 do 10.15), zbornica Š                    (465)

Interne številke (03 56 33 + interna številka):

  • kabinet SLO/110: 457              
  • zbornica ND (Novi dom): 472                          
  • org. PUD: 473 
  • kabinet 213: 455                     
  • zbornica Š (Šuštarjeva): 465                          
  • elektrolab: 458
  • kabinet MAT/RAČ: 454           
  • delavnica STR: 473 in 476                              
  • kabinet FIZ: 459
  • kabinet ŠVZ: 466                    
  • pisarna svetovalna delavka: 463
  • tajništvo: 450                          
  • pisarna POM (poklicna matura): 456
  • knjižnica: 462                         
  • pisarna izobraževanje odraslih (IO): 453
  • kabinet STR: 452                    
  • delavnica ELE – ED5: 474

Dostopnost