STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Šolsko leto 2019/2020, 1. polletje

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE ZA STARŠE IN  DIJAKE

PRIIMEK IN IME   dan, ura, prostor
Baloh Mojca torek, 2. ura (7.50-8.35), kabinet MAT
Bec Saša petek, 2. ura (7.50-8.35), kabinet 110
Beharič Fuad torek, 4. ura (9.30-10.15), zbornica ND
Berk Aljoša ponedeljek, 6. ura (11.35-12.20), kabinet FIZ
Doberlet Bučalič Nasta torek, 10.15-10.30, zbornica Š
Gutman Sonja torek, 3. ura (8.40-9.25), kabinet 110
Halzer Robert četrtek, 6. ura (11.35-12.20), kabinet ŠVZ
Izgoršek Simona torek, 5. ura (10.45-11.30), pisarna IO
Jan Danila torek, 3. ura (8.40-9.25), kabinet 110
Kirn Samo četrtek, 3. ura (8.40-9.25), kabinet 213
Kos Božana torek, 8.00-9.00, pisarna svetovalna delavka
Košnik Stanislav četrtek, 3. ura (8.40-9.25), kabinet ŠVZ
Kovač Hace Stana torek, 10.15-10.30, zbornica Š
Kralj Vesna četrtek, 2. ura (7.50-8.35), pisarna poklicna matura
Lesjak Irena sreda, 3. ura (8.45-9.20), kabinet 110
Macerl Matjaž ponedeljek, 6. ura (11.35-12.20), kabinet STR
Markič Vasja petek, 2. ura (7.50-8.35), elektrolab
Mlakar Aleksander ponedeljek, 5. ura (10.45-11.30), kabinet STR
Notersberg Matej ponedeljek, 3. ura (8.40-9.25) kabinet RAČ
Nurkovič Ivica sreda, 2. ura (7.50-8.35), kabinet 213
Ocepek Uroš petek, 2. ura (7.50-8.35), kabinet RAČ
Petek Karel četrtek, 1. ura (7.00-7.45), kabinet PRA
Podbregar Katja petek, 6. ura (11.35-12.20), pisarna IO
Podplatnik Žiga ponedeljek, 3. ura (8.40-9.25), kabinet RAČ
Pograjc Marjan sreda, 4. ura (9.30-10.15), kabinet STR
Puhan Robert četrtek, 5. ura (10.45-11.30), kabinet PRA
Romih Miro ponedeljek, 1. ura (7.00-7.45), pisarna org. PUD
Sakelšek Marija četrtek, 2. ura (7.50-8.35), zbornica ND
Simončič Miha ponedeljek, 4. ura (9.30-10.15), kabinet FIZ
Strmec Polona torek, 3. ura (8.40-9.25), zbornica ND
Šiles Samo petek, 6. ura (11.35-12.20), zbornica Šuštarjeva

Interne številke :

  • kabinet SLO/110: 457
  • zbornica ND (Novi dom): 472                         
  • org. PUD: 473 
  • kabinet 213: 455          
  • zbornica Š (Šuštarjeva): 465                          
  • elektrolab: 458
  • kabinet MAT/RAČ: 454           
  • delavnica STR: 473 in 476
  • kabinet ŠVZ: 466                    
  • pisarna svetovalna delavka: 463
  • tajništvo: 450                          
  • pisarna POM (poklicna matura): 456
  • knjižnica: 462                         
  • pisarna izobraževanje odraslih (IO): 453
  • kabinet STR: 452                    
  • delavnica ELE – ED5: 474