STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Šolsko leto 2019/2020, 2. polletje

DOPOLDANSKE GOVORILNE URE ZA STARŠE IN  DIJAKE

PRIIMEK IN IME

dan, ura, prostor

Baloh Mojca

torek, 3. ura (8.40-9.25), kabinet MAT

Bec Saša

sreda, 3. ura (8.40-9.25), kabinet 110

Beharič Fuad

četrtek, 3. ura (8.40-9.25), zbornica ND

Berk Aljoša

sreda, 4. ura (9.30-10.15), kabinet FIZ

Gutman Sonja

ponedeljek, 6. ura (11.40-12.20), kabinet 110

Halzer Robert

četrtek, 3. ura (8.40-9.25), kabinet ŠVZ

Izgoršek Simona

torek, 4. ura (10.00-10.45), pisarna IO

Jan Danila

torek, 3. ura (8.40-9.25), kabinet 110

Kirn Samo

torek, 4. ura (10.00-10.40), kabinet 213

Kos Božana

torek, 3. ura (8.40-9.25), pisarna svetovalna delavka (Š, pritličje)

Košnik Stanislav

četrtek, 3. ura (8.40-9.25), kabinet ŠVZ (Š, klet)

Kovač Hace Stana

torek, 10.15-10.30, zbornica Š

Kralj Vesna

sreda, 2. ura (7.50-8.35), pisarna poklicna matura (Š, pritličje)

Lesjak Irena

sreda, 3. ura (8.45-9.20), kabinet 110 (Š, 1. nadstropje)

Macerl Matjaž

torek, 3. ura (8.40-9.25), kabinet STR (Š, 2. nadstropje)

Markič Vasja

petek, 2. ura (7.50-8.35), elektrolab (Š, 2. nadstropje)

Mlakar Aleksander

ponedeljek, 4. ura (9.30-10.15), kabinet STR (Š, 2. nadstropje)

Notersberg Matej

ponedeljek, 3. ura (8.40-9.25) kabinet RAČ (Š, 1. nadstropje)

Nurkovič Ivica

četrtek, 2. ura (7.50-8.35), kabinet 213 (Š, 2. nadstropje)

dr. Ocepek Uroš

četrtek, 5. ura (10.45-11.30), kabinet RAČ (Š, 1. nadstropje)

Petek Karel

ponedeljek, 1. ura (7.00-7.45), kabinet PRA (ND, pritličje)

Podbregar Katja

sreda, 2. ura (7.50-8.35), pisarna IO (Š, pritličje)

Podplatnik Žiga

ponedeljek, 5. ura (11.00-11.30), kabinet RAČ (Š, 1. nadstropje)

Pograjc Marjan

sreda, 4. ura (9.30-10.15), kabinet STR

Puhan Robert

četrtek, 5. ura (10.45-11.30), kabinet PRA (ND, pritličje)

Romih Miro

ponedeljek, 1. ura (7.00-7.45), pisarna org. PUD (ND, pritličje)

Sakelšek Marija

torek, 5. ura (10.45-11.30), zbornica ND

Simončič Miha

torek, 4. ura (9.30-10.15), kabinet FIZ (Š, 2. nadstropje)

Strmec Polona

torek, 2. ura (8.00-8.35), zbornica ND

Šiles Samo

ponedeljek, 5. ura (10.30-11.15), zbornica Š

Interne številke :

  • kabinet SLO/110: 457
  • zbornica ND (Novi dom): 472                         
  • org. PUD: 473 
  • kabinet 213: 455          
  • zbornica Š (Šuštarjeva): 465                          
  • elektrolab: 458
  • kabinet MAT/RAČ: 454           
  • delavnica STR: 473 in 476
  • kabinet ŠVZ: 466                    
  • pisarna svetovalna delavka: 463
  • tajništvo: 450                          
  • pisarna POM (poklicna matura): 456
  • knjižnica: 462                         
  • pisarna izobraževanje odraslih (IO): 453
  • kabinet STR: 452                    
  • delavnica ELE – ED5: 474