STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

SPOMLADANSKI ROK USTNIH IZPITOV NA POKLICNI MATURI 2022

30. 5. 2022

(od 13. 6. 2022 do 22. 6. 2022)

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE, ELEKTROTEHNIKA: PONEDELJEK, 13. 6. 2022, učilnica 207.

Izpitna komisija:         Samo Kirn, predsednik/izpraševalec

                                    Ivica Nurković, izpraševalka

                                    Vasja Markič, izpraševalec/predsednik

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE, STROJNIŠTVO: PONEDELJEK, 13. 6. 2022, učilnica 212.

Izpitna komisija:         Jure Matko, predsednik/izpraševalec

                                    Marija Sakelšek, izpraševalka

                                    Marjan Pograjc, izpraševalec/predsednik

                                    Matjaž Macerl, izpraševalec

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE, STROJNIŠTVO: TOREK, 14. 6. 2022, učilnica 108.

Izpitna komisija:         Matjaž Macerl, predsednik

                                    Aleksander Mlakar, izpraševalec

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE, RAČUNALNIŠTVO: PONEDELJEK, 13. 6. 2022, učilnica 105.

Izpitna komisija:         Žiga Podplatnik, predsednik/izpraševalec

                                    Matej Notersberg, predsednik/izpraševalec

                                    Miha Simončič, izpraševalec

                                    Vasja Markič, izpraševalec

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE, RAČUNALNIŠTVO: TOREK 14. 6. 2022, učilnica 105.

Izpitna komisija:         Uroš Ocepek, izpraševalec

                                    Matej Notersberg, predsednik          

SLOVENŠČINA, ČETRTEK, 16. 6. 2022, učilnica 216.

Izpitna komisija:         Aljoša Berk, predsednik

                                    Danila Jan, izpraševalka

                                    Katja Podbregar, nadomestna članica

SLOVENŠČINA, PETEK, 17. 6. 2022, učilnica 216.

Izpitna komisija:         Aljoša Berk, predsednik

                                    Danila Jan, izpraševalka

                                    Katja Podbregar, nadomestna članica

SLOVENŠČINA, PONEDELJEK, 20. 6. 2022, učilnica 216.

Izpitna komisija:         Aljoša Berk, predsednik

                                    Danila Jan, izpraševalka

                                    Katja Podbregar, nadomestna članica

SLOVENŠČINA, TOREK, 21. 6. 2022, učilnica 216.

Izpitna komisija:         Aljoša Berk, predsednik

                                    Danila Jan, izpraševalka

                                    Katja Podbregar, nadomestna članica

ELEKTROTEHNIKA, PETEK, 17. 6. 2022, učilnica 208.

Izpitna komisija:         Robert Halzer, predsednik

                                    Vasja Markič, izpraševalec

                                    Samo Kirn, nadomestni član

STROJNIŠTVO, ČETRTEK, 16. 6. 2022, učilnica 208.

Izpitna komisija:         Marija Sakelšek, predsednica

                                    Marjan Pograjc, izpraševalec

                                    Jure Matko, nadomestni član

RAČUNALNIŠTVO, ČETRTEK, 16. 6. 2022, učilnica 212.

Izpitna komisija:         Matej Notersberg, predsednik

                                    Uroš Ocepek, izpraševalec

                                    Žiga Podplatnik, nadomestni član

RAČUNALNIŠTVO, PETEK, 17. 6. 2022, učilnica 212.

Izpitna komisija:         Matej Notersberg, predsednik

                                    Uroš Ocepek, izpraševalec

                                    Žiga Podplatnik, nadomestni član

ANGLEŠČINA, ČETRTEK, 16. 6. 2022, učilnica 107.

Izpitna komisija:         Ivica Nurković, predsednica

                                    Simona Izgoršek, izpraševalka

                                    Tanja Kolar, nadomestna članica

ANGLEŠČINA, PONEDELJEK, 20. 6. 2022, učilnica 107.

Izpitna komisija:         Ivica Nurković, predsednica

                                    Tanja Kolar, izpraševalka/nadomestna članica

                                    Simona Izgoršek, nadomestna članica/izpraševalka

ANGLEŠČINA, TOREK, 21. 6. 2022, učilnica 107.

Izpitna komisija:         Ivica Nurković, predsednica

                                    Tanja Kolar, izpraševalka/nadomestna članica

                                    Simona Izgoršek, nadomestna članica/izpraševalka

MATEMATIKA, TOREK, 21. 6. 2022, učilnica 106.

Izpitna komisija:         Stane Košnik, predsednik

                                    Mojca Baloh, izpraševalka

                                    Miha Simončič, nadomestni član

MATEMATIKA, SREDA, 22. 6. 2022, učilnica 106.

Izpitna komisija:         Stane Košnik, predsednik

                                    Mojca Baloh, izpraševalka

                                    Miha Simončič, nadomestni član

Dostopnost