STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Razpored ustnih izpitov na poklicni maturi 2019 – spomladanski rok

30. 5. 2019

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE – ELEKTROTEHNIKA: četrtek, 13. 6. 2019, v učilnici 208.

Izpitna komisija:      Ivica Nurković, predsednica

                                    Samo Kirn, izpraševalec/član

                                    Vasja Markič, izpraševalec/član

                                    Anton Leskovec, zunanji član

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE – STROJNIŠTVO: četrtek, 13. 6. 2019, v učilnici 212.

Izpitna komisija:      Aleksander Mlakar, predsednik/izpraševalec

                                    Marjan Pograjc, izpraševalec/član

                                    Matjaž Macerl, izpraševalec/član

                                    Marija Sakelšek, izpraševalka/članica

                                    Boštjan Petek, zunanji član

SLOVENŠČINA: PETEK, 14. 6. 2019, v učilnici 216.

Izpitna komisija:     Stanislav Košnik, predsednik

                                    Sonja Gutman, izpraševalka/članica

                                    Danila Jan, izpraševalka/članica

                                    Marija Sakelšek, nadomestna članica

RAČUNALNIŠTVO: PETEK, 14. 6. 2019, v učilnici 105.

Izpitna komisija:     Aleksander Mlakar, predsednik

                                    Uroš Ocepek, izpraševalec

                                    Žiga Podplatnik, član

                                    Robert Puhan, nadomestni član

MATEMATIKA: PETEK, 14. 6. 2019, v učilnici 109.

Izpitna komisija:      Matej Notersberg, predsednik

                                    Miha Simončič, izpraševalec

                                    Mojca Baloh, članica

                                    Miroslav Romih, nadomestni član

ANGLEŠČINA: PETEK, 14. 6. 2019, v učilnici 212.

Izpitna komisija:      Fuad Beharić, predsednik (ta dan ima pouk)

                                    Irena Lesjak, izpraševalka/članica

                                    Simona Izgoršek, izpraševalka/članica

                                    Ivica Nurković, nadomestna članica (ta dan je v komisiji predsednica)

RAČUNALNIŠTVO: PONEDELJEK, 17. 6. 2019, v učilnici 107.

Izpitna komisija:      Aleksander Mlakar, predsednik

                                    Uroš Ocepek, izpraševalec

                                    Žiga Podplatnik, član

                                    Robert Puhan, nadomestni član

SLOVENŠČINA: TOREK, 18. 6. 2019, v učilnici 216.

Izpitna komisija:      Stanislav Košnik, predsednik

                                    Sonja Gutman, izpraševalka/članica

                                    Danila Jan, izpraševalka/članica

                                    Marija Sakelšek, nadomestna članica

ELEKTROTEHNIKA: TOREK, 18. 6. 2019, v učilnici 212.

Izpitna komisija:      Robert Halzer, predsednik

                                    Vasja Markič, izpraševalec

                                    Samo Kirn, član

                                    Karel Petek, nadomestni član

STROJNIŠTVO: TOREK, 18. 6. 2019, v učilnici 208.

Izpitna komisija:      Aljoša Berk, predsednik

                                    Marjan Pograjc, izpraševalec

                                    Matjaž Macerl, član

                                    Saša Bec, nadomestna članica

SLOVENŠČINA: SREDA, 19. 6. 2019, v učilnici 216.

Izpitna komisija:      Stanislav Košnik, predsednik

                                    Sonja Gutman, izpraševalka/članica

                                    Danila Jan, izpraševalka/članica

                                    Marija Sakelšek, nadomestna članica

MATEMATIKA: SREDA, 19. 6. 2019, v učilnici 109.

Izpitna komisija:     Matej Notersberg, predsednik

                                    Miha Simončič, izpraševalec

                                    Mojca Baloh, članica

                                    Miroslav Romih, nadomestni član

ANGLEŠČINA: SREDA, 19. 6. 2019, v učilnici 212.

Izpitna komisija:      Fuad Beharić, predsednik

                                    Irena Lesjak, izpraševalka/članica

                                    Simona Izgoršek, izpraševalka/članica

                                    Ivica Nurković, nadomestna članica

ELEKTROTEHNIKA: SREDA, 19. 6. 2019, v učilnici 108.

Izpitna komisija:      Robert Halzer, predsednik

                                    Vasja Markič, izpraševalec

                                    Samo Kirn, član

                                    Karel Petek, nadomestni član

SLOVENŠČINA: ČETRTEK, 20. 6. 2019, v učilnici 216.

Izpitna komisija:      Stanislav Košnik, predsednik

                                    Sonja Gutman, izpraševalka/članica

                                    Danila Jan, izpraševalka/članica

                                    Marija Sakelšek, nadomestna članica

ANGLEŠČINA: ČETRTEK, 20. 6. 2019, v učilnici 212.

Izpitna komisija:      Fuad Beharić, predsednik

                                    Irena Lesjak, izpraševalka/članica

                                    Simona Izgoršek, izpraševalka/članica

                                    Ivica Nurković, nadomestna članica

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE RAČUNALNIŠTVO: petek, 21. 6. 2019, v učilnici 212.

Izpitna komisija:      Miha Simončič, predsednik/izpraševalec/član

                                    Uroš Ocepek, izpraševalec/član

                                    Žiga Podplatnik, izpraševalec/član

                                    Matej Notersberg, izpraševalec/član

                                    Vasja Markič, izpraševalec/član

                                    Anton Leskovec, zunanji član