STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

RAZPORED USTNIH IZPITOV NA POKLICNI MATURI 2017 – SPOMLADANSKI ROK

5. 6. 2017

Objavljamo razporede ustnih izpitov za spomladanski rok poklicne mature 2017.

Sreda, 14. junij 2017: ANGLEŠČINA, učilnica 212.

Izpitna komisija:

  • Stane Košnik, predsednik
  • Irena Lesjak, izpraševalka
  • Simona Izgoršek, članica

 

Sreda, 14. junij 2017: MATEMATIKA, učilnica 216.

Izpitna komisija:

  • Saša Bec, predsednica
  • Miha Simončič, izpraševalec
  • Mojca Baloh, članica

 

Petek, 16. junij 2017: SLOVENŠČINA, učilnica 106.

Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Sonja Gutman, izpraševalka
  • Danila Jan, članica

 

Petek, 16. junij 2017: ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE – RAČUNALNIŠTVO, učilnica 212.

Izpitna komisija:

  • Miha Simončič, predsednik/izpraševalec
  • Simon Kmetič, izpraševalec/član/predsednik
  • Žiga Podplatnik, član/izpraševalec
  • Uroš Ocepek, član/izpraševalec
  • Vasja Markič, član/izpraševalec
  • Dušan Požun, zunanji član

*člani komisije se zamenjajo glede na kandidate

 

Ponedeljek, 19. junij 2017: ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE – STROJNIŠTVO, učilnica 208.

Izpitna komisija:

  • Fuad Beharić, predsednik
  • Marjan Pograjc, izpraševalec/član
  • Matjaž Macerl, član/izpraševalec
  • Boštjan Petek, zunanji član

 

Torek, 20. junij 2017: ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE – ELEKTROTEHNIKA, učilnica 216.

Izpitna komisija:

  • Samo Kirn, predsednik/izpraševalec
  • Ivan Pavlič, izpraševalec/član
  • Miha Urbanija, član/izpraševalec
  • Anton Leskovec, zunanji član

 

Torek, 20. junij 2017: SLOVENŠČINA, učilnica 106.

Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Sonja Gutman, izpraševalka
  • Danila Jan, članica

 

Torek, 20. junij 2017: RAČUNALNIŠTVO, učilnica 208.

Izpitna komisija:

  • Samo Kirn, predsednik
  • Uroš Ocepek, izpraševalec
  • Žiga Podplatnik, član

 

Sreda, 21. junij 2017: SLOVENŠČINA, učilnica 106.

Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Danila Jan, izpraševalka
  • Sonja Gutman, članica

 

Sreda, 21. junij 2017: STROJNIŠTVO, učilnica 208.

Izpitna komisija:

  • Aljoša Berk, predsednik
  • Marjan Pograjc, izpraševalec
  • Matjaž Macerl, član

 

Sreda, 21. junij 2017: ELEKTROTEHNIKA, učilnica 216.

Izpitna komisija:

  • Robert Puhan, predsednik
  • Ivan Pavlič, izpraševalka
  • Vasja Markič, članica

 

Četrtek, 22. junij 2017: ANGLEŠČINA, učilnica 216.

Izpitna komisija:

  • Stane Košnik, predsednik
  • Irena Lesjak, izpraševalka
  • Simona Izgoršek, članica

 

 

Četrtek, 22. junij 2017: MATEMATIKA, učilnica 106.

Izpitna komisija:

  • Saša Bec, predsednica
  • Miha Simončič, izpraševalec
  • Mojca Baloh, članica