STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Razpored Ustnih izpitov na poklicni maturi 2016 – Spomladanski rok

8. 6. 2016

SREDA, 15. 6. 2016: ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE: ELEKTROTEHNIKA     učilnica 216

Izpitna komisija:

Samo Kirn, predsednik

Ivan Pavlič, član / izpraševalec

Miha Urbanija, član / izpraševalec

Anton Leskovec, zunanji član

 

SREDA, 15. 6. 2016: ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE: STROJNIŠTVO   učilnica 212

Izpitna komisija:

Fuad Beharić, predsednik / izpraševalec

Marjan Pograjc, član / izpraševalec / predsednik

Tomislav Horvat, član / izpraševalec

Boštjan Petek, zunanji član

 

SREDA, 15. 6. 2016: ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE: RAČUNALNIŠTVO  učilnica 107

Izpitna komisija:

Simon Kmetič, predsednik / izpraševalec

Uroš Ocepek, član / izpraševalec

Žiga Podplatnik, član / izpraševalec

Miha Simončič, izpraševalec (po 3. uri)

Dušan Požun, zunanji član

 

ČETRTEK, 16. 6. 2016: ELEKTROTEHNIKA     učilnica 212

Izpitna komisija:

Robert Halzer, predsednik

Ivan Pavlič, izpraševalec

Vasja Markič, član

Miroslav Romih, nadomestni član

 

ČETRTEK, 16. 6. 2016: MATEMATIKA   učilnica 216

Izpitna komisija:

Saša Bec, predsednica

Mojca Baloh, izpraševalka

Miha Simončič, član

Karel Petek, nadomestni član

 

ČETRTEK, 16. 6. 2016: ANGLEŠČINA    učilnica 107

 Izpitna komisija:

Aljoša Berk, predsednik

Simona Izgoršek, izpraševalka

Irena Lesjak, članica

Robert Puhan, Nadomestni član

 

ČETRTEK, 16. 6. 2016: SLOVENŠČINA   učilnica 106

 

Izpitna komisija:

Marija Sakelšek, predsednica

Sonja Gutman, izpraševalka

Danila Jan, članica

Božana Kos, nadomestna članica

 

ČETRTEK, 16. 6. 2016: SLOVENŠČINA učilnica 106

Izpitna komisija:

Marija Sakelšek, predsednica

Polona Strmec, izpraševalka

Sonja Gutman, članica

Božana Kos, nadomestna članica

 

PETEK, 17. 6. 2016: STROJNIŠTVO   učilnica 212

Izpitna komisija:

Sonja Gutman, predsednica

Fuad Beharić, izpraševalec

Marjan Pograjc, član

Srečko Hribar, nadomestni član

 

TOREK, 21. 6. 2016: ANGLEŠČINA    učilnica 107

Izpitna komisija:

Aljoša Berk, predsednik

Irena Lesjak, izpraševalka/članica

Simona Izgoršek, članica/izpraševalka

Robert Puhan, nadomestni član

 

TOREK, 21. 6. 2016: MATEMATIKA  učilnica 216

Izpitna komisija:

Saša Bec, predsednica

Mojca Baloh, izpraševalka

Miha Simončič, član

Karel Petek, nadomestni član

 

TOREK, 21. 6. 2016: SLOVENŠČINA  učilnica 106

Izpitna komisija:

Marija Sakelšek, predsednica

Danila Jan, izpraševalka

Sonja Gutman, članica

Božana Kos, nadomestna članica

 

SREDA, 22. 6. 2016: SLOVENŠČINA   učilnica 106

 Izpitna komisija:

Marija Sakelšek, predsednica

Sonja Gutman, izpraševalka

Danila Jan, članica

Božana Kos, nadomestna članica

 

 

SREDA, 22. 6. 2016: RAČUNALNIŠTVO   učilnica 216

 

Izpitna komisija:

Samo Kirn, predsednik

Uroš Ocepek, izpraševalec

Žiga Podplatnik, član

Simon Kmetič, nadomestni član

 

SREDA, 22. 6. 2016: STROJNIŠTVO  učilnica 212

Izpitna komisija:

Saša Bec, predsednica

Tomislav Horvat, izpraševalec

Marjan Pograjc, član

Srečko Hribar, nadomestni član