STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Razpored ustnih izpitov na jesenskem roku poklicne mature 2019

21. 8. 2019

ANGLEŠČINA: torek, 3. 9. 2019, v učilnici 107.

Predmetna izpitna komisija:              Fuad Beharić, predsednik

                                                           Irena Lesjak, izpraševalka/članica

                                                           Simona Izgoršek, članica/izpraševalka

                                                           Ivica Nurković, nadomestna članica

SLOVENŠČINA: torek, 27. 8. 2019, v učilnici 107.

Predmetna izpitna komisija:              Stanislav Košnik, predsednik

                                                           Sonja Gutman, izpraševalka/članica

                                                           Danila Jan, članica/izpraševalka

                                                           Marija Sakelšek, nadomestna članica

MATEMATIKA: sreda, 28. 8. 2019, v učilnici 107, ob 7.30.

Predmetna izpitna komisija:              Matej Notersberg, predsednik

                                                           Miha Simončič, izpraševalec

                                                           Mojca Baloh, članica

                                                           Miroslav Romih, nadomestni član

ELEKTROTEHNIKA: četrtek, 29. 8. 2019, v učilnici 107.

Predmetna izpitna komisija:              Robert Halzer, predsednik

                                                           Vasja Markič, izpraševalec

                                                           Samo Kirn, član

                                                           Karel Petek, nadomestni član

RAČUNALNIŠTVO: četrtek, 29. 8. 2019, v učilnici 108.                   

Predmetna izpitna komisija:              Aleksander Mlakar, predsednik

                                                           Uroš Ocepek, izpraševalec

                                                           Žiga Podplatnik, član

                                                           Robert Puhan, nadomestni član

STROJNIŠTVO: četrtek, , 29. 8. 2019, v učilnici 106.

Predmetna izpitna komisija:              Aljoša Berk, predsednik

                                                           Marjan Pograjc, izpraševalec

                                                           Matjaž Macerl, član

                                                           Saša Bec, nadomestna članica

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE – ELEKTROTEHNIKA: ponedeljek, 2. 9. 2019, v učilnici 216.

Predmetna izpitna komisija:              Ivica Nurković, predsednica

                                                           Samo Kirn, izpraševalec/član

                                                           Vasja Markič, izpraševalec/član

                                                           Anton Leskovec, zunanji član

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE – RAČUNALNIŠTVO: ponedeljek, 2. 9. 2019, v učilnici 105.

Predmetna izpitna komisija:              Miha Simončič, predsednik/izpraševalec/član

                                                            Uroš Ocepek, izpraševalec/član

                                                           Žiga Podplatnik, izpraševalec/član

                                                           Matej Notersberg, izpraševalec/član

                                                           Vasja Markič, izpraševalec/član

                                                           Anton Leskovec, zunanji član

ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE – STROJNIŠTVO: ponedeljek, 2. 9. 2019, v učilnici 111.

Predmetna izpitna komisija:              Aleksander Mlakar, predsednik/izpraševalec

                                                           Marjan Pograjc, izpraševalec/član

                                                           Matjaž Macerl, izpraševalec/član

                                                           Marija Sakelšek, izpraševalka/članica

                                                           Boštjan Petek, zunanji član