STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Razpored popravnih izpitov – spomladanski rok 2020

26. 6. 2020

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO ( NPR, UUI), sreda, 1. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 106.

Izpitna komisija:          

  • Uroš Ocepek, izpraševalec
  • Ivica Nurković, predsednica           

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO ( VIP, VIP-P), sreda, 1. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 108.

Izpitna komisija:          

  • Žiga Podplatnik, izpraševalec/predsednik
  • Matej Notersberg, predsednik/izpraševalec

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO ( KVV, LMP, MOP), sreda, 1. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 212.

Izpitna komisija:          

  • Matjaž Macerl, izpraševalec/predsednik
  • Aleksander Mlakar, predsednik/izpraševalec

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO ( OOM-P, PUD), sreda, 1. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 216.

Izpitna komisija:          

  • Miro Romih, izpraševalec
  • Samo Kirn, predsednik

ANGLEŠČINA, sreda, 1. 7. 2020, ob 8.00, v učilnici 107.

Izpitna komisija:          

  • Irena Lesjak, izpraševalka/predsednica
  • Simona Izgoršek, predsednica/izpraševalka

ŠPORTNA VZGOJA, sreda, 1. 7. 2020, ob 8.00 v športni dvorani Polaj.

Izpitna komisija:          

  • Stane Košnik, ocenjevalec
  • Robert Halzer, predsednik

DRUŽBOSLOVJE, sreda, 1. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 109.

Izpitna komisija:          

  • Saša Bec, izpraševalka
  • Mojca Baloh, predsednica

Nadomestna učitelja izpitnih komisija za sredo 1. 7. 2020 sta Danila Jan in Miha Simončič.

MATEMATIKA, četrtek, 2. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 108.

Izpitna komisija:          

  • Mojca Baloh, izpraševalka/predsednica
  • Miha Simončič, predsednik/izpraševalec

KEMIJA: četrtek, 2. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 204.

Izpitna komisija:          

  • Stana Kovač Hace, izpraševalka
  • Aljoša Berk, predsednik

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (VZP), četrtek, 2. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 109.

Izpitna komisija:          

  • Miro Romih, izpraševalec/predsednik
  • Robert Puhan, predsednik/izpraševalec

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (ESV, RTO, OOM, OIP), četrtek, 2. 7. 2020, ob 7.30 v učilnici 106.

Izpitna komisija:          

  • Matjaž Macerl, izpraševalec/predsednik
  • Marija Sakelšek, predsednica/izpraševalka

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (UPN), četrtek, 2. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 216.

Izpitna komisija:          

  • Vasja Markič, izpraševalec/predsednik
  • Ivica Nurković, predsednica/izpraševalka

SLOVENŠČINA, četrtek, 2. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 107.

Izpitna komisija:          

  • Sonja Gutman, izpraševalka
  • Katja Podbregar, predsednica

Nadomestna učitelja izpitnih komisij za četrtek, 2. 7. 2020 sta Karel Petek in Simona Izgoršek.

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (UPN, NUP, NPA, NPA-P, RAA), petek, 3. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 106 (Ocepek) in 105 (Notersberg).

Izpitna komisija:          

  • Uroš Ocepek, izpraševalec/predsednik
  • Matej Notersberg, predsednik/izpraševalec

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (TKI, TKP, EKS), petek, 3. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 109.

Izpitna komisija:          

  • Marjan Pograjc, izpraševalec/predsednik
  • Aleksander Mlakar, predsednik/izpraševalec

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (ESV), petek, 3. 7. 2020, ob 8.00 v učilnici 107.

Izpitna komisija:          

  • Jure Matko, izpraševalec
  • Karel Petek, predsednik

Nadomestni učiteljici izpitnih komisij za petek, 3. 7. 2020 sta Saša Bec in Danila Jan.