STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

RAZPORED POPRAVNIH IZPITOV – SPOMLADANSKI ROK 2016

27. 6. 2016

Objavljamo razporede popravnih izpitov (od 30. 6. do 5. 7. 2016)

SLOVENŠČINA: četrtek, 30. 6. 2016, ob 7.30 pisni izpit, ob 9.00 ustni izpit. Učilnica 106.

Izpitna komisija:

  • Danila Jan, predsednica/izpraševalka
  • Polona Strmec, izpraševalka/članica
  • Sonja Gutman, izpraševalka/članica

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (RPT, NAK, OPR, TKP, GON, URE): četrtek, 30. 6. 2016, pisni izpiti ob 7.30, ustni deli izpitov ob 9.15. Učilnici 111 (Pograjc) in 109 (Horvat), ustni izpiti v učilnici 111.

Izpitna komisija:

  • Stane Košnik, predsednik
  • Marjan Pograjc, izpraševalec/član
  • Tomislav Horvat, izpraševalec/član

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (PUD): četrtek, 30. 6. 2016, ob 7.30 na Novem domu – pisarna organizatorja praktičnega izobraževanja pri delodajalcih.

Izpitna komisija:

  • Karel Petek, predsednik
  • Miroslav Romih, ocenjevalec
  • Robert Puhan, član

 

STROKOVNI MODULI – RAČUNALNIŠTVO in ELEKTROTEHNIKA (NRS, UPN, UMN, EKI): četrtek, 30. 6. 2016, ob 7.30 v učilnici 105.

Izpitna komisija:

  • Žiga Podplatnik, predsednik
  • Uroš Ocepek, izpraševalec/član
  • Ivan Pavlič, izpraševalec/član

 

***nadomestni član izpitnih komisij: Miha Urbanija

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (EKS, MOP): petek, 1. 7. 2016, ob 7.30 v učilnici 106.

Izpitna komisija:

  • Saša Bec, predsednica
  • Srečko Kuhar, izpraševalec
  • Marija Sakelšek, članica

 

 

MATEMATIKA: petek, 1. 7. 2016, pisni del izpita ob 7.30, ustni del izpita ob 9.00. Učilnica 107.

Izpitna komisija:

  • Aljoša Berk, predsednik/izpraševalec
  • Mojca Baloh, izpraševalka/članica
  • Miha Simončič, izpraševalec/član

 

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (OMP, STO, RTO, DKE, ESV): petek, 1. 7. 2016, ob 7.30. Učilnica 108.

Izpitna komisija:

  • Irena Lesjak, predsednica
  • Fuad Beharić, izpraševalec
  • Marjan Pograjc, član

 

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (PPN-P): petek, 1. 7. 2016, ob 7.30 na Novem domu. Delavnica avtoserviserji.

Izpitna komisija:

  • Karel Petek, predsednik
  • Srečko Hribar, ocenjevalec
  • Robert Puhan, član

 

ŠPORTNA VZGOJA: petek, 1. 7. 2016, ob 7.30 v športni dvorani Polaj.

Izpitna komisija:

  • Simona Izgoršek, predsednica
  • Robert Halzer, ocenjevalec
  • Stane Košnik, član

 

STROKOVNI MODULI – ELEKTROTEHNIKA (IOV, VIS): petek, 1. 7. 2016, ob 7.30 v učilnici 109.

Izpitna komisija:

  • Žiga Podplatnik, predsednik
  • Samo Kirn, izpraševalec
  • Miha Urbanija, član

 

 

***Nadomestna članica izpitnih komisij v petek,1.7.: Sonja Gutman.

 

STROKOVNI MODULI – RAČUNALNIŠTVO (RAA, NPA, OPR, VIP): ponedeljek, 4. 7. 2016, ob 7.30 pisni del izpita, ob 9.00 ustni del izpita. Učilnica 105.

Izpitna komisija:

  • Žiga Podplatnik, predsednik/izpraševalec
  • Simon Kmetič, izpraševalec/član
  • Uroš Ocepek, izpraševalec/član

 

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (STO, KSP, PMO, NAK): ponedeljek, 4. 7. 2016, ob 7.30 v učilnici 106.

Izpitna komisija:

  • Aljoša Berk, predsednik
  • Fuad Beharić, izpraševalec/čaln
  • Tomislav Horvat, član/izpraševalec

 

 

STROKOVNIMODULI – ELEKTROTEHNIKA (UREG, UMK, UEL2, VOS): ponedeljek, 4. 7. 2016,ob 7.30 v učilnici 107.

Izpitna komisija:

  • Samo Kirn, predsednik
  • Ivan Pavlič, izpraševalec/član
  •  Vasja Markič, izpraševalec/član

 

 

ANGLEŠČINA: ponedeljek, 4. 7. 2016, pisni del izpita ob 7.30, ustni del izpita ob 9.00 v učilnici 108.

Izpitna komisija:

  • Sonja Gutman, predsednica
  • Simona Izgoršek, izpraševalka/članica
  • Irena Lesjak, izpraševalka/članica

 

 

DRUŽBOSLOVJE: ponedeljek, 4. 7. 2016, ob 8.00 v učilnici 109.

Izpitna komisija:

  • Danila Jan, predsednica
  • Saša Bec, izpraševalka
  • Božana Kos,, članica

 

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (OBG, OBM): ponedeljek, 4. 7. 2016, ob 7.30  v strojni delavnici na Novem domu.

Izpitna komisija:

  • Miro Romih, predsednik
  • Karli Petek, ocenjevalec
  • Robert Puhan, član

 

 

*** nadomestna člana izpitnih komisij v ponedeljek, 4.7.: Mojca Baloh in Stane Košnik.

 

KEMIJA: torek, 5. 7. 2016, ob 7.30 pisni del izpita, ob 9.00 ustni del izpita. Učilnica 106.

Izpitna komisija:

  • Vasja Markič, predsednik
  • Stana Kovač Hace, izpraševalka
  • Mojca Baloh, članica

 

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (OOM-P, OEP): torek, 5. 7. 2016, ob 7.30 v strojni delavnici na Novem domu.

Izpitna komisija:

  • Srečko Hribar, predsednik
  • Robert Puhan, ocenjevalec
  • Miro Romih, član

 

 

** Nadomestni član izpitnih komisij v torek, 5. 7.: Robert Halzer.