STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Razpored popravnih izpitov na spomladanskem izpitnem roku 2017

23. 6. 2017

V nadaljevanju objavljamo razpored popravnih izpitov na spomladanskem izpitnem roku 2017.

FIZIKA, MATEMATIKA: četrtek, 29. 6. 2017 v učilnici 108. Pisni del izpita bo ob 7.30, ustni del izpita bo ob 9.00.
Izpitna komisija:

  • Aljoša Berk, izpraševalec / predsednik
  • Miha Simončič, izpraševalec / član
  • Mojca Baloh, članica / izpraševalka / predsednica

 

SLOVENŠČINA: četrtek, 29. 6. 2017 v učilnici 107. Pisni del izpita bo ob 7.30, ustni del izpita bo ob 9.00.
Izpitna komisija:

  • Saša Bec, predsednica
  • Danila Jan, izpraševalka
  • Sonja Gutman, članica

 

STROKOVNI MODULI – RAČUNALNIŠTVO (VOS, VIS); četrtek, 29. 6. 2017 v učilnici 105, začetek izpitov bo ob 7.30.
Izpitna komisija:

  • Miha Urbanija, predsednik
  • Žiga Podplatnik, izpraševalec
  • Uroš Ocepek, član

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (PMP); četrtek, 29. 6. 2017 v učilnici 111, začetek izpitov bo ob 7.30.
Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Marjan Pograjc, izpraševalec
  • Matjaž Macerl, član

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (PUD, OOD); četrtek, 29. 6. 2017 v učilnici N3 na Novem domu, začetek izpitov bo ob 7.30.
Izpitna komisija:

  • Srečko Hribar, predsednik
  • Miro Romih, izpraševalec / član
  • Robert Puhan, član / izpraševalec

Nadomestna člana izpitnih komisij za četrtek, 29. 6. 2017 sta Robert Halzer in Vasja Markič.

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (PPN, OMP, ESV, KSP, STO), petek, 30. 6. 2017 v učilnici 208. Začetek izpitov bo ob 7.30.
Izpitna komisija:

  • Srečko Hribar, predsednik
  • Fuad Beharić, izpraševalec
  • Matjaž Macerl, član

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (EKS, NAK, ODP), petek, 30. 6. 2017 v učilnici 109. Začetek izpitov bo ob 7.30.
Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Marjan Pograjc, izpraševalec
  • Miro Romih, član

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (OSO + OBG), petek, 30. 6. 2017 v učilnici N3 na Novem domu, izpit bo ob 7.30
Izpitna komisija:

  • Miha Urbanija, predsednik
  • Karel Petek, izpraševalec
  • Robert Puhan, član

 

SOCIOLOGIJA, petek, 30. 6. 2017 v učilnici 109, začetek izpitov bo ob 7.30.
Izpitna komisija:

  • Robert Halzer, predsednik
  • Božana Kos, izpraševalka
  • Saša Bec, članica

Nadomestna člana izpitnih komisij za petek, 30. 6. 2017 sta Mojca Baloh in Ivan Pavlič.

 

SLOVENŠČINA, ponedeljek, 3. 7. 2017 v učilnici 107, Pisni del izpita bo ob 7.30, ustni del izpita bo ob 9.00.
Izpitna komisija:

  • Samo Kirn, predsednik
  • Sonja Gutman, izpraševalka
  • Danila Jan, članica

 

ANGLEŠČINA, ponedeljek, 3. 7. 2017 v učilnici 106, Pisni del izpita bo ob 7.30, ustni del izpita bo ob 9.00.
Izpitna komisija:

  • Stane Košnik, predsednik
  • Irena Lesjak, izpraševalka / članica
  • Simona Izgoršek, članica / izpraševalka

 

STROKOVNI MODULI – RAČUNALNIŠTVO (RAA, 3DG), ponedeljek, 3. 7. 2017 v učilnici 111, začetek izpitov bo ob 7.30.
Izpitna komisija:

  • Ivan Pavlič, predsednik
  • Simon Kmetič, izpraševalec
  • Uroš Ocepek, član

 

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (PMO, DKE), ponedeljek, 3. 7. 2017 v učilnici 208, začetek izpitov bo ob 7.30.
Izpitna komisija:

  • Aljoša Berk, predsednik
  • Fuad Beharić, izpraševalec
  • Marjan Pograjc, član

Nadomestna člana izpitnih komisij za ponedeljek, 3. 7. 2017, sta Vasja Markič in Miha Simončič.

STROKOVNI MODULI – STROJNIŠTVO (USN), torek, 4. 7. 2017 v učilnici N3 na Novem domu, začetek izpitov bo ob 7.30.
Izpitna komisija:

  • Miro Romih, predsednik
  • Robert Puhan, izpraševalec
  • Karli Petek, član

 

KEMIJA, torek, 4. 7. 2017 v učilnici 106, pisni del izpita bo ob 7.30 ustni del izpita bo ob 9.00.
Izpitna komisija:

  • Vasja Markič, predsednik
  • Stana Kovač Hace, izpraševalka
  • Mojca Baloh, članica

 

STROKOVNI MODULI – RAČUNALNIŠTVO ( UPN, OPR, NPA), torek, 4. 7. 2017 v učilnici 105, začetek izpitov bo ob 7.30.
Izpitna komisija:

Ivan Pavlič, predsednik
Uroš Ocepek, izpraševalec
Žiga Podplatnik, član

Nadomestni član izpitnih komisij za torek, 4. 7. 2017, je Stane Košnik.