STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

RAZPORED POPRAVNIH IN DOPOLNILNIH IZPITOV – JESENSKI ROK 2022

6. 7. 2022

V nadaljevanju objavljamo razpored popravnih in dopolnilnih izpitov.

Torek, 16. 8. 2022

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (EKS, KZV, KZV-P NAK,KVV, KVV-P, KSP ), torek, 16. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 106 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Milan Matijević, predsednik/izpraševalec
  • Jure Matko, izpraševalec/član
  • Matjaž Macerl, predsednik/ izpraševalec/član

 STROKOVNI MODULI ELEKTROTEHNIKA (ELE1,UR2), torek, 16. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 107 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Tanja Kolar, predsednica
  • Samo Kirn, izpraševalec/član
  • Ivica Nurkovič,  izpraševalec/član

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (NAK, OTD, SPO-P, OBG ), torek, 16. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 108 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Karli Petek, predsednik/izpraševalec
  • Marjan Pograjc, izpraševalec/član
  • Marija Sakelšek, izpraševalka/članica/predsednica

SLOVENŠČINA, torek, 16. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 109 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Polona Strmec, predsednica
  • Katja Podbregar, izpraševalka/članica
  • Danila Jan, izpraševalka/članica

Sreda, 17. 8. 2022

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (EKS, ESV, ESV-P), sreda, 17. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 106 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Simona Izgoršek, predsednica
  • Jure Matko, izpraševalec/član
  • Milan Matijevič, izpraševalec/član

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (TKI,TKP,OPR), sreda, 17. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 108 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Miroslav Romih, predsednik/izpraševalec
  • Marjan Pograjc, izpraševalec/predsednik
  • Matjaž Macerl, član

DRUŽBA, sreda, 17. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 109 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Karli Petek, predsednik
  • Saša Bec, izpraševalka
  • Polona Strmec, članica

MATEMATIKA in STROKOVNI MODULI ELEKTROTEHNIKA (EKI), sreda, 17.8. 2022, ob 7.30 v učilnici 107 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Vasja Markič, predsednik/izpraševalec                                     
  • Mojca Baloh,  izpraševalka/članica/predsednica
  • Miha Simončič, izpraševalec/ član

Četrtek, 18. 8. 2022

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (PPN, PPN-P ), četrtek, 18. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 106 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Samo Kirn, predsednik
  • Milan Matijević, izpraševalec/član
  • Miroslav Romih, član/izpraševalec

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO ( OSV, OIP, USN, USN-P,URE, OEP ), četrtek, 18. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 108 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Robert Puhan, predsednik/izpraševalec
  • Matjaž Macerl, izpraševalec/član/predsednik
  • Marija Sakelšek, izpraševalka/članica

STROKOVNI MODULI  RAČUNALNIŠTVO (UPN, OOM, NPR, NPA,NRS-P, NUP-P), četrtek, 18. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 105 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Žiga Podplatnik, predsednik /izpraševalec
  • Matej Notersberg, izpraševalec/predsednik/član
  • Uroš Ocepek, izpraševalec/član

Športna vzgoja (ŠVZ), četrtek, 18. 8. 2022, ob 7.30 v telovadnici na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Katja Podbregar, predsednica
  • Robert Halzer, izpraševalec
  • Stane Košnik , član

Petek, 19. 8. 2022

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (PMO, ENS,EKS, MOP  ), petek, 19. 8. 2022, ob 7.30 v učilnici 106 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Robert Puhan, predsednik
  • Matjaž Macerl, izpraševalec/član
  • Jure Matko, izpraševalec /član

PRAKTIČNO USPOSABLJANJE PRI DELODAJALCU (PUD), petek, 19. 8. 2022, ob 7.00 v učilnici 109 na Šuštarjevi

Izpitna komisija:

  • Stane Košnik, predsednik
  • Vesna Kralj, izpraševalka/članica
  • Miroslav Romih, izpraševalec/član

KEMIJA,  NARAVOSLOVJE, petek, 19.8. 2022, ob 7.30 v učilnici 107 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Robert Halzer, predsednik
  • Stana Kovač Hace, izpraševalka/članica
  • Aljoša Berk, član/izpraševalec                                                                                                                  

IZBRANA POGLAVJA IZ MATEMATIKE (IPM), petek, 19.8. 2022, ob 7.30 v učilnici 108 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Samo Kirn, predsednik
  • Mojca Baloh, izpraševalka/članica
  • Miha Simončič, član                                                                                                                   

Ponedeljek, 22. 8. 2022

ANGLEŠČINA in STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (DKE), ponedeljek, 22.8. 2022, ob 7.30 v učilnici 106 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          

  • Tanja Kolar , predsednik
  • Simona Izgoršek, izpraševalka/članica
  • Jure Matko, izpraševalec/član                                                                                                                   
Dostopnost