STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

RAZPORED POPRAVNIH, DOPOLNILNIH IN PREDMETNIH IZPITOV V SPOMLADANSKEM ROKU 2021

24. 6. 2021

V nadaljevanju objavljamo razpored popravnih, dopolnilnih in predmetnih izpitov.

Strokovni moduli računalništvo (NUP/NUP-p, NRS/NRS-p, NPA/NPA-p): sreda, 30. 6. 2021 v učilnici 105 (praktični del strokovnih modulov) v učilnici 106 (teoretični del strokovnih modulov). Začetek izpitov bo ob 7.30 (najprej praktični del), ob 8.45 teoretični del.

Izpitna komisija:        

  • Uroš Ocepek, predsednik/izpraševalec
  • Matej Notersberg, izpraševalec/predsednik

MATEMATIKA in ITK: sreda, 30. 6. 2021, ob 7.30 v učilnici 108. Najprej pisni del izpita, ob 9.00 ustni del izpita.

Izpitna komisija:        

  • Aljoša Berk, predsednik
  • Miha Simončič, izpraševalec

SLOVENŠČINA: sreda, 30. 6. 2021, ob 8.00 v učilnici 212.

Izpitna komisija:                    

  • Danila Jan, izpraševalka
  • Katja Podbregar, predsednica

Strokovni moduli strojništvo (PUD, VZP, OBM-p, OBG): sreda, 30. 6. 2021 v učilnici 107  Začetek izpitov bo ob 7.30.

Izpitna komisija:        

  • Karel Petek, predsednik/izpraševalec
  • Miroslav Romih, izpraševalec/predsednik

Strokovni moduli strojništvo (TKP): sreda, 30. 6. 2021 v učilnici 109.  Začetek izpitov bo ob 7.30.

Izpitna komisija:        

  • Robert Puhan, predsednik
  • Marjan Pograjc, izpraševalec

Strokovni moduli elektrotehnika (OVE): sreda, 30. 6. 2021 v učilnici 207.  Začetek izpita bo ob 7.30.

Izpitna komisija:        

  • Ivica Nurković, izpraševalka
  • Vasja Markič, predsednik

Nadomestne članice izpitnih komisij za sredo, 30. 6.: Simona Izgoršek, Tanja Lindič, Polona Strmec.

Strokovni moduli računalništvo (VOS, VIP + VIP-p, VIS, ROB-p): četrtek, 1. 7. 2021 v učilnici 105 (praktični del strokovnih modulov) v učilnici 106 (teoretični del strokovnih modulov). Začetek izpitov bo ob 7.30 (najprej praktični del), ob 8.30 teoretični del/teoretični moduli.

Izpitna komisija:        

  • Žiga Podplatnik, predsednik/izpraševalec
  • Matej Notersberg, izpraševalec/predsednik

Strokovni moduli strojništvo (KVV, PMO, URE, RTO, KZV): četrtek, 1. 7. 2021 v učilnici 107.  Začetek izpitov bo ob 7.30.

Izpitna komisija:        

  • Jure Matko, predsednik/izpraševalec
  • Matjaž Macerl, izpraševalec/predsednik

Strokovni moduli strojništvo (SPO): četrtek, 1. 7. 2021 v učilnici 109.  Začetek izpitov bo ob 7.30.

Izpitna komisija:        

  • Aleksander Mlakar, izpraševalec
  • Milan Matijevič, predsednik

KEMIJA: četrtek, 1. 7. 2021, ob 7.30 v učilnici 108. Najprej pisni del izpita, ob 9.00 ustni del izpita.

Izpitna komisija:        

  • Robert Halzer, predsednik
  • Stana Kovač Hace, izpraševalka

Strokovni moduli elektrotehnika (ELE1): četrtek, 1.7. 2021 v učilnici 207.  Začetek izpita bo ob 7.30.

Izpitna komisija:        

  • Samo Kirn, izpraševalec
  • Vasja Markič, predsednik

Strokovni moduli računalništvo (NUP): četrtek, 1. 7. 2021 v učilnici 204.  Začetek izpitov bo ob 7.30.

Izpitna komisija:        

  • Matej Notersberg, predsednik
  • Uroš Ocepek, izpraševalec

Nadomestni člani izpitnih komisij za četrtek, 1. 7.:  Katja Podbregar, Stane Košnik, Danila Jan.

Strokovni moduli strojništvo (LMP, OSV, OIP): petek, 2. 7. 2021 v učilnici 109.  Začetek izpitov bo ob 7.30.

Izpitna komisija:        

  • Marija Sakelšek, predsednica/izpraševalka
  • Matjaž Macerl, izpraševalec/predsednik

Strokovni moduli strojništvo (NAK, TKI, KSP): petek, 2. 7. 2021 v učilnici 107.  Začetek izpitov bo ob 7.30.

Izpitna komisija:        

  • Jure Matko, predsednik/izpraševalec
  • Marjan Pograjc, izpraševalec/predsednik

Strokovni moduli strojništvo (OEP-p, VZP): petek, 2. 7. 2021 v učilnici 208.  Začetek izpitov bo ob 7.30.

Izpitna komisija:        

  • Karli Petek, predsednik/izpraševalec
  • Miroslav Romih, izpraševalec/predsednik

MATEMATIKA in ITK: petek, 2. 7. 2021, ob 7.30 v učilnici 108. Najprej pisni del izpita, ob 9.00 ustni del izpita.

Izpitna komisija:        

  • Miha Simončič, predsednik
  • Mojca Baloh, izpraševalka

Nadomestne članice izpitnih komisij za petek, 2. 7.:  Ivica Nurković, Saša Bec, Sonja Gutman.

Dostopnost