STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

POKLICNA MATURA – USTNI IZPITI – JESENSKI ROK 2016

19. 8. 2016

Objavljamo razporede ustnih izpitov za jesenski rok poklicne mature 2016.

ČETRTEK, 25. 8. 2016: ANGLEŠČINA  učilnica 109 ob 7:30

 Izpitna komisija:

  • Aljoša Berk, predsednik
  •  Simona Izgoršek, izpraševalka
  • Irena Lesjak, članica
  • Robert Puhan, Nadomestni član

 

 

PETEK, 26. 8. 2016: ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE: ELEKTROTEHNIKA  učilnica 216 ob 8:00

Izpitna komisija:

  • Samo Kirn, predsednik
  • Ivan Pavlič, član / izpraševalec
  • Miha Urbanija, član / izpraševalec
  • Anton Leskovec, zunanji član

 

 

PETEK, 26. 8. 2016: ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE: STROJNIŠTVO učilnica 111 ob 8:00

Izpitna komisija:

  • Fuad Beharić, predsednik / izpraševalec
  • Marjan Pograjc, član / izpraševalec / predsednik
  • Tomislav Horvat, član / izpraševalec
  • Boštjan Petek, zunanji član

 

 

PETEK, 26. 8. 2016: ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE: RAČUNALNIŠTVO učilnica 105 ob 8:00

Izpitna komisija:

  • Simon Kmetič, izpraševalec
  • Uroš Ocepek, predsednik
  • Žiga Podplatnik, član
  • Dušan Požun, zunanji član

 

 

PONEDELJEK, 29. 8. 2016: MATEMATIKA učilnica 109 ob 8:00

Izpitna komisija:

  • Saša Bec, predsednica
  • Mojca Baloh, izpraševalka
  • Miha Simončič, član
  • Karel Petek, nadomestni član

 

TOREK, 30. 8. 2016: STROJNIŠTVO učilnica 109 ob 7:30

Izpitna komisija:

  • Sonja Gutman, predsednica
  • Fuad Beharić, izpraševalec
  • Marjan Pograjc, član
  • Srečko Hribar, nadomestni član

 

 

TOREK, 30. 8. 2016: STROJNIŠTVO učilnica 109 ob 9:00

Izpitna komisija:

  • Saša Bec, predsednica
  • Tomislav Horvat, izpraševalec
  • Marjan Pograjc, član
  • Srečko Hribar, nadomestni član

 

 

TOREK, 30. 8. 2016: ELEKTROTEHNIKA učilnica 212 ob 7:30

Izpitna komisija:

  • Robert Halzer, predsednik
  • Ivan Pavlič, izpraševalec
  • Vasja Markič, član
  • Miroslav Romih, nadomestni član

 

 

TOREK, 30. 8. 2016: RAČUNALNIŠTVO učilnica 106 ob 7:30

Izpitna komisija:

  • Samo Kirn, predsednik
  • Uroš Ocepek, izpraševalec
  • Žiga Podplatnik, član
  • Simon Kmetič, nadomestni član

 

 

ČETRTEK, 1. 9. 2016: SLOVENŠČINA učilnica 106 ob 11:30

 Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Sonja Gutman, izpraševalka/članica
  • Danila Jan, članica/izpraševalka
  • Božana Kos, nadomestna članica

 

 

ČETRTEK, 1. 9. 2016: SLOVENŠČINA učilnica 106 ob 13:30

Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Polona Strmec, izpraševalka
  • Sonja Gutman, članica
  • Božana Kos, nadomestna članica

 

 

PETEK, 2. 9. 2016: ZAGOVOR IZDELKA oz. STORITVE: RAČUNALNIŠTVO   učilnica 105 ob 13:10

Izpitna komisija:

  • Vasja Markič, izpraševalec
  • Uroš Ocepek, predsednik
  • Žiga Podplatnik, član
  • Dušan Požun, zunanji član