STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Jesenski rok popravnih izpitov od 17. 8 do 21. 8. 2020

13. 7. 2020

SLOVENŠČINA: ponedeljek, 17. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 107.

Izpitna komisija:          

  • Sonja Gutman, izpraševalka/predsednica
  • Katja Podbregar, izpraševalka/predsednica

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (DIA, RSN-P, USN-P), PRAKTIČNO IZOBRAŽEVANJE PRI DELODAJALCIH: ponedeljek, 17. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 106.

Izpitna komisija:          

  • Miroslav Romih, ocenjevalec/predsednik
  • Robert Puhan, ocenjevalec/predsednik

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (UPN, EKI): ponedeljek, 17. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 108.

Izpitna komisija:          

  • Uroš Ocepek, izpraševalec/predsednik
  • Vasja Markič, izpraševalec/predsednik

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (ESV, EKS, ASN): ponedeljek, 17. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 109.

Izpitna komisija:          

  • Matjaž Macerl, izpraševalec/predsednik
  • Aleksander Mlakar, izpraševalec/predsednik

Nadomestna učitelja izpitnih komisij sta za ponedeljek, 17. 8., Samo Kirn in Ivica Nurković.

***************************************************************************

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (VOS, VIP, VIP-P, RAA): torek, 18. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 106/105.

Izpitna komisija:          

  • Žiga Podplatnik, izpraševalec/predsednik
  • Matej Notersberg, izpraševalec/predsednik

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (OOM, OEP, OBG): torek, 18. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 107.

Izpitna komisija:          

  • Miroslav Romih, izpraševalec/predsednik
  • Karel Petek, izpraševalec/predsednik

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (TKP, NAK, TKI, ESV): torek, 18. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 108.

Izpitna komisija:          

  • Marjan Pograjc, izpraševalec/predsednik
  • Jure Matko, izpraševalec/predsednik

Nadomestna učitelja izpitnih komisij sta za torek, 18. 8., Aljoša Berk in Miha Simončič.

*************************************************************************  

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (NRS, NPA, NPA-P, NPR): sreda, 19. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 106/105.

Izpitna komisija:          

  • Uroš Ocepek, izpraševalec/predsednik
  • Matej Notersberg, izpraševalec/predsednik

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (KVV, PPN, KSP, PMO, RTO, OIP): sreda, 19. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 107.

Izpitna komisija:          

  • Matjaž Macerl, izpraševalec/predsednik
  • Marija Sakelšek, izpraševalka/predsednica

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (STO, MOP, SPO): sreda, 19. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 107.

Izpitna komisija:          

  • Marjan Pograjc, izpraševalec/predsednik
  • Aleksander Mlakar, izpraševalec/predsednik

Nadomestna učitelja izpitnih komisij sta za sredo, 19. 8., Robert Halzer in Žiga Podplatnik.

***************************************************************************   

MATEMATIKA: četrtek, 20. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 108.

Izpitna komisija:          

  • Mojca Baloh, izpraševalka/predsednica
  • Miha Simončič, izpraševalec/predsednik

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (VZP, PMO): četrtek, 20. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 106.

Izpitna komisija:          

  • Robert Puhan, izpraševalec/predsednik
  • Matjaž Macerl, izpraševalec/predsednik

KEMIJA in STROKOVNI MODUL STROJNIŠTVO (OPR): četrtek, 20. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 107.

Izpitna komisija:          

  • Marjan Pograjc, izpraševalec/predsednik
  • Stana Kovač Hace, izpraševalka/predsednica

DRUŽBOSLOVJE, ZGODOVINA: četrtek, 20. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 109.

Izpitna komisija:          

  • Vesna Kralj, predsednica/izpraševalka
  • Saša Bec, izpraševalka

Nadomestna učitelja izpitnih komisij sta za četrtek, 20. 8., Stane Košnik in Vasja Markič.

***************************************************************************  

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (NUP in ROB): petek, 21. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 106.

Izpitna komisija:          

  • Uroš Ocepek, izpraševalec
  • Matej Notersberg, predsednik

ŠPORTNA VZGOJA: petek, 21. 8. 2020, ob 8.00 v športni dvorani Polaj.

Izpitna komisija:          

  • Stane Košnik, ocenjevalec
  • Robert Halzer, predsednik

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (PPN, ESV, LMP): petek, 21. 8. 2020, ob 8.00 v učilnici 109.

Izpitna komisija:          

  • Matjaž Macerl, izpraševalec
  • Karli Petek, predsednik

Nadomestni učiteljici izpitnih komisij sta za petek, 21. 8., Simona Izgoršek in Danila Jan.