STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

JESENSKI ROK POPRAVNIH IZPITOV – AVGUST 2017

8. 7. 2017

V nadaljevanju objavljamo razporede popravnih izpitov jesenskega roka.

 

JESENSKI ROK POPRAVNIH IZPITOV – AVGUST 2017

 

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (UPN, OPR, NPA); sreda, 16. 8. 2017, začetek izpitov bo ob 7.30 v učilnici 105.

Izpitna komisija:

  • Aljoša Berk, predsednik
  • Uroš Ocepek, izpraševalec
  • Žiga Podplatnik, član

 

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (RAA); sreda, 16. 8. 2017, začetek izpitov bo ob 7.30 v učilnici 111.

Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Simon Kmetič, izpraševalec
  • Marjan Pograjc, član

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (PMP); sreda, 16. 8. 2017, začetek izpitov bo ob 7.30 v učilnici 111.

Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Marjan Pograjc, izpraševalec
  • Simon Kmetič, član

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (STO, PMO, PPN, KVV); sreda, 16. 8. 2017, začetek izpitov bo ob 7.30 v učilnici 208.

Izpitna komisija:

  • Saša Bec, predsednica
  • Fuad Beharić, izpraševalec
  • Matjaž Macerl, član

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (USN, VZP, PUD); sreda, 16. 8. 2017, začetek izpitov bo ob 7.30 v učilnici 3 na Novem domu.

Izpitna komisija:

  • Samo Kirn, predsednik
  • Robert Puhan, izpraševalec / član
  • Miro Romih, član / izpraševalec

 

 

ANGLEŠČINA; sreda, 16. 8. 2017, v učilnici 106. Pisni del izpita bo ob 7.30, ustni del izpita bo ob 9.00.

Izpitna komisija:

  • Stane Košnik, predsednik
  • Irena Lesjak, izpraševalka
  • Simona Izgoršek, članica

 

Nadomestna člana izpitnih komisij v sredo, 16. 8.: Vasja Markič, Miha Simončič.

 

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (TKI, EKS, NAK, ODP); četrtek, 17. 8. 2017, začetek izpitov bo ob 7.30 v učilnici 111 / 109.

Izpitna komisija:

  • Robert Halzer, predsednik
  • Marjan Pograjc, izpraševalec
  • Robert Puhan, član

 

 

MATEMATIKA; četrtek, 17. 8. 2017, ob 7.30 v učilnici 108. Pisni del izpita bo ob 7.30, ustni del izpita bo ob 9.00.

Izpitna komisija:

  • Saša Bec, predsednica
  • Mojca Baloh, izpraševalka / članica
  • Miha Simončič, član / izpraševalec

 

 

KEMIJA; četrtek, 17. 8. 2017 v učilnici 107. Pisni del izpita bo ob 7.30, ustni del izpita bo ob 9.00.

Izpitna komisija:

  • Samo Kirn, predsednik
  • Stana Kovač Hace, izpraševalka
  • Aljoša Berk, član

 

 

Nadomestna člana izpitnih komisij v četrtek, 17. 8.: Miha Urbanija, Sonja Gutman.

 

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (DKE, KSP, OMP, ESV); petek, 18. 8. 2017, začetek izpitov bo ob 7.30 v učilnici 208.

Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Fuad Beharić, izpraševalec
  • Marjan Pograjc, član

 

SLOVENŠČINA; petek, 18. 8. 2017, v učilnici 107. Pisni del izpita bo ob 7.30, ustni del izpita bo ob 9.00.

Izpitna komisija:

  • Simona Izgoršek, predsednica
  • Danila Jan, izpraševalka / članica
  • Sonja Gutman, članica / izpraševalka

 

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (OOD); petek, 18. 8. 2017, začetek izpitov bo ob 7.30 v učilnici 3 na Novem domu.

Izpitna komisija:

  • Srečko Hribar, predsednik
  • Robert Puhan, izpraševalec
  • Miro Romih, član

 

 

Nadomestna člana izpitnih komisij v petek, 18. 8.: Ivan Pavlič, Žiga Podplatnik.

 

 

SOCIOLOGIJA; ponedeljek, 21. 8. 2017, začetek izpitov bo ob 7.30 v učilnici 107.

Izpitna komisija:

Vasja Markič, predsednik

Božana Kos, izpraševalka

Saša Bec, članica

 

FIZIKA; ponedeljek, 21. 8. 2017, v učilnici 106. Pisni del izpita bo ob 7.30, ustni del izpita bo ob 8.40.

Izpitna komisija:

  • Robert Halzer, predsednik
  • Aljoša Berk, izpraševalec
  • Miha Urbanija, član

 

 

Nadometni član komisij v ponedeljek, 21. 8.: Uroš Ocepek.