STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Jesenski rok popravnih izpitov 2019 (od 19. 8. do 22. 8. 2019)

11. 7. 2019

V nadaljevanju objavljamo razpored popravnih izpitov v jesenskem roku.

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (OOD-P, USN, PUD, DIA); ponedeljek, 19. 8. 2019, ob 10.00 v učilnici 106 na Šuštarjevi. Dijaki prinesejo ustrezna potrdila in dokumentacijo o opravljeni praksi oz. PUD-u.

Izpitna komisija:          Matjaž Macerl, predsednik

                                    Robert Puhan, ocenjevalec/član

                                    Miro Romih, ocenjevalec/član

                                    Željko Ljepoja, ocenjevalec

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (OPR, RPT, ESV, PMO); ponedeljek, 19. 8. 2019, ob 10.00v učilnici 111 na Šuštarjevi. Ob 10.00: pisni izpiti, ob 11.15 ustni izpiti (ESV in PMO se opravljata samo ustno).

Izpitna komisija:          Irena Lesjak, predsednica

                                    Marjan Pograjc, izpraševalec/član

                                    Fuad Beharić, izpraševalec/član

MATEMATIKA in INFORMATIKA; ponedeljek, 19. 8. 2019, ob 10.00v učilnici 107 na Šuštarjevi. Pisni del izpita bo ob 10.00, ustni del ob 11.15.

Izpitna komisija:          Ivica Nurković, predsednica

                                    Miha Simončič, izpraševalec/član

                                    Mojca Baloh, izpraševalka/članica

STROKOVNI MODUL STROJNIŠTVO (EKS); ponedeljek, 19. 8. 2019, ob 10.00v učilnici 108 na Šuštarjevi. 

Izpitna komisija:          Stane Košnik, predsednik

                                    Aleksander Mlakar, izpraševalec

                                    Marija Sakelšek, članica

STROKOVNI MODULI ELEKTROTEHNIKA, RAČUNALNIŠTVO (ZOP, NAP, NPA-P); ponedeljek, 19. 8. 2019, ob 10.00v učilnici 105 na Šuštarjevi. 

Izpitna komisija:          Matej Notersberg, predsednik/izpraševalec

                                    Vasja Markič, izpraševalec/član

                                    Samo Kirn, izpraševalec/član

UMETNOST; ponedeljek, 19. 8. 2019, ob 10.00v učilnici 109 na Šuštarjevi. 

Izpitna komisija:          Saša Bec, predsednica

                                    Samo Šiles, izpraševalec

                                    Sonja Gutman, članica

Nadomestni član izpitnih komisij za ponedeljek, 19. 8., je Vasja Markič.

************************************************************************

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (THS, LMP in URE), torek, 20. 8. 2019, ob 8.00v učilnici 106 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          Ivica Nurković, predsednica

                                    Matjaž Macerl, izpraševalec/član

                                    Marija Sakelšek, izpraševalka/članica

STROKOVNI MODUL STROJNIŠTVO (OMP), torek, 20. 8. 2019, ob 8.00v učilnici 107 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          Stane Košnik, predsednik

                                    Fuad Beharić, izpraševalec/član

                                    Karel Petek, izpraševalec/član

ANGLEŠČINA, torek, 20. 8. 2019, ob 8.00v učilnici 109 na Šuštarjevi

Izpitna komisija:          Samo Kirn, predsednik

                                    Simona Izgoršek, izpraševalka

                                    Irena Lesjak, članica                            

Nadomestni član izpitnih komisij za torek, 20. 8., je Aleksander Mlakar.

************************************************************************

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (MOP, OHD, TRO, NAK), sreda, 21. 8. 2019, ob 8.00v učilnici 106 na Šuštarjevi

Izpitna komisija:          Matjaž Macerl, predsednik/izpraševalec

                                    Aleksander Mlakar, izpraševalec/član

                                    Marjan Pograjc, izpraševalec/član

STROKOVNI MODULI ELEKTROTEHNIKA in RAČUNALNIŠTVO (ARD, UPN in NPR), sreda, 21. 8. 2019, ob 8.00 v učilnici 105 na Šuštarjevi

Izpitna komisija:          Matej Notersberg, predsednik/izpraševalec

                                    Samo Kirn, izpraševalec/član

                                    Uroš Ocepek, izpraševalec/član

SLOVENŠČINA, sreda, 21. 8. 2019, ob 8.00v učilnici 108 na Šuštarjevi, ob 8.00 pisni del izpita, ob 9.15 ustni del izpita.

Izpitna komisija:          Katja Podbregar, predsednica/izpraševalka

                                    Sonja Gutman, izpraševalka/članica

                                    Danila Jan, izpraševalka/članica

Polona Strmec, izpraševalka

Nadomestni član izpitnih komisij za sredo, 21. 8., je Fuad Beharić.

************************************************************************

KEMIJA, četrtek, 22. 8. 2019, ob 8.00v učilnici 106 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          Ivica Nurković, predsednica

                                    Stana Kovač Hace, izpraševalka

                                    Mojca Baloh, članica

SOCIOLOGIJA, četrtek, 22. 8. 2019, ob 7.30v učilnici 107 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:          Saša Bec, predsednica

                                    Nasta Doberlet Bučalič, izpraševalka

                                    Božana Kos, članica