STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Jesenski rok popravnih izpitov 2018

13. 8. 2018

MATEMATIKA: četrtek, 16. 8. 2018 v učilnici 108. Pisni izpit bo ob 8.00, ustni del izpita bo ob 9.00.

Izpitna komisija:

  • Irena Lesjak, predsednica
  • Mojca Baloh, izpraševalka/članica
  • Miha Simončič, izpraševalec/član

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (STO, KVV): četrtek, 16. 8. 2018 v učilnici 208. Začetek izpitov bo ob 8.00.

Izpitna komisija:

  • Samo Kirn, predsednik
  • Fuad Beharić, izpraševalec
  • Marjan Pograjc, član

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (PUD, VZP, OEP, VIK): četrtek, 16. 8. 2018 v učilnici 109. Začetek izpitov bo ob 8.00.

Izpitna komisija:

  • Saša Bec, predsednica
  • Robert Puhan, izpraševalec/član
  • Miro Romih, izpraševalec/član

 

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (NRS, VOS): četrtek, 16. 8. 2018 v učilnici 106. Začetek izpitov bo ob 8.00.

Izpitna komisija:

  • Vasja Markič, predsednik
  • Uroš Ocepek, izpraševalec/član
  • Žiga Podplatnik, član/izpraševalec

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (ESV): četrtek, 16. 8. 2018 v učilnici 107. Izpit bo ob 8.00.

Izpraševalec:   Matjaž Macerl

 

Nadomestni član izpitnih komisij za četrtek, 16. 8.: Stane Košnik

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (MOP, OHD, TKP): petek, 17. 8. 2018 v učilnici 106. Začetek izpitov bo ob 8.00.

Izpitna komisija:

  • Stane Košnik, predsednik
  • Aleksander Mlakar, izpraševalec
  • Marija Sakelšek, članica

 

SLOVENŠČINA: petek, 17. 8. 2018 v učilnici 107. Pisni izpit bo ob 8.00, ustni del izpita ob 9.15.

Izpitna komisija:

  • Robert Halzer, predsednik
  • Danila Jan, izpraševalka/članica
  • Sonja Gutman, izpraševalka/članica

 

DRUŽBOSLOVJE: petek, 17. 8. 2018, v učilnici 109. Izpit bo ob 8.00.

Izpitna komisija:

  • Simona Izgoršek, predsednica
  • Saša Bec, izpraševalka
  • Vesna Kralj, članica

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (ESV): petek, 17. 8. 2018 v učilnici 208. Izpit bo ob 8.00.

Izpitna komisija:

  • Irena Lesjak, predsednica
  • Fuad Beharić, izpraševalec
  • Marjan Pograjc, član

 

Nadomestni član izpitnih komisij za petek, 17. 8.: Aljoša Berk

 

KEMIJA in IZBIRNA POGLAVJA MATEMATIKE: ponedeljek, 20. 8. 2018, v učilnici 106. Pisni izpit bo ob 8.00, ustni izpit ob 9.00.

Izpitna komisija:

  • Miha Simončič, predsednik
  • Stana Kovač Hace, izpraševalka
  • Mojca Baloh, članica

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (OOM, ESV, OMP, PMO): ponedeljek, 20. 8. 2018 v učilnici 208. Začetek izpitov bo ob 8.00.

Izpitna komisija:

  • Aljoša Berk, predsednik
  • Fuad Beharić, izpraševalec/član
  • Marija Sakelšek, izpraševalka/članica

 

 

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (NUP) in KOMUNIKACIJA: ponedeljek, 20. 8. 2018 v učilnici 107. Začetek izpitov bo ob 8.00.

Izpitna komisija:

  • Žiga Podplatnik, predsednik/član
  • Uroš Ocepek, izpraševalec/član
  • Polona Strmec, izpraševalka/članica/predsednica

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (OSO): ponedeljek, 20. 8. 2018 v učilnici 108. Izpit bo ob 8.00.

Izpitna komisija:

  • Robert Puha, predsednik
  • Karel Petek, izpraševalec
  • Miro Romih, član

 

Nadomestna članica izpitnih komisij za ponedeljek, 20. 8.: Sonja Gutman

 

 

STROKOVNI MODULI STROJNIŠTVO (LMP, ENS, NAK, TKP, RPT, EKS, DKE): torek, 21. 8. 2018 v učilnici 212. Začetek izpitov bo ob 8.00.

Izpitna komisija:

  • Aleksander Mlakar, predsednik/izpraševalec
  • Matjaž Macerl, predsednik/izpraševalec/član
  • Marjan Pograjc, izpraševalec/član

 

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (NUP, NRS); torek, 21. 8. 2018, ob 8.00 v učilnici 105.

Izpitna komisija:

  • Aleksander Mlakar, predsednik
  • Uroš Ocepek, izpraševalec
  • Žiga Podplatnik, član

 

STROKOVNI MODULI RAČUNALNIŠTVO (VOS); sreda, 22. 8. 2018, ob 8.00 v učilnici 105.

Izpitna komisija:

  • Marija Sakelšek, predsednica
  • Žiga Podplatnik, izpraševalec
  • Vasja Markič, član

 

Nadomestna članica izpitne komisije: Irena Lesjak