STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

ZIMSKI ROK POKLICNE MATURE 2013

4. 2. 2014

Pisni izpiti so zaradi izrednih vremenskih razmer prestavljeni na naslednje datume:

  • SLOVENŠČINA: ponedeljek, 10.2. 2014, ob 9.00
  • ANGLEŠČINA in MATEMATIKA: torek, 11. 2. 2014, ob 9.00
  • ELEKTROTEHNIKA in STROJNIŠTVO: SREDA: 12. 2. 2014, ob 9.00

 

USTNI IZPITI

 

ČETRTEK, 6. 2. 2014 – SLOVENŠČINA, učilnica 108

Izpitna komisija:

  • Stane Košnik, predsednik
  • Danila Jan, izpraševalka/članica
  • Sonja Gutman, članica/izpraševalka                                                                                                                                             

Kandidati:

Ob 13.00:  Tomaž Grošelj, Aljaž Hudomalj, Ignac Klančišar, Marko Slatinjek

 

PETEK, 7. 2. 2014 – MATEMATIKA, učilnica 112

Izpitna komisija:

  • Srečko Hribar, predsednik
  • Mojca Baloh, izpraševalka
  • Miha Simončič, član                         

Kandidat:

Ob 13.15: Tomaž Grošelj, Ignac Klančišar

 

PETEK, 7. 2. 2014 – ANGLEŠČINA, učilnica 210

Izpitna komisija:

  • Robert Puhan, predsednik
  • Irena Lesjak, izpraševalka / članica
  • Simona Izgoršek, članica

Kandidati:

Ob 12.30: Aljaž Hudomalj, Marko Slatinjek, Sašo Volaj

 

ČETRTEK, 13. 2. 2014 – ELEKTROTEHNIKA, učilnica 108

Izpitna komisija:

  • Jernej Kalšek, predsednik
  • Rudolf Fele, izpraševalec
  • Samo Kirn, član
  • nadomestni član: Ivan Pavlič

Kandidati:

Ob: 13.15.: Tomaž Grošelj, Aljaž Hudomalj, Ignac Klančišar, Martin Košak

Ob 14.15: Edi Pavšek, Gregor Tominšek

 

 

ČETRTEK, 13. 2. 2014 – STROJNIŠTVO, učilnica 112

Izpitna komisija:

  • Miroslav Romih, predsednik
  • Fuad Beharić, izpraševalec
  • Zdenka Beharić, članica                               

Kandidati:

Ob 11.30: Janko Relič, Aljaž Repovž, Marko Slatinjek, Tomaž Zupanec

 

 

PETEK, 14. 2. 2014 – ZAGOVOR IZDELKA – ELEKTROTEHNIKA, učilnica 216

Izpitna komisija:

  • Samo Kirn, predsednik
  • Miha Urbanija, izpraševalec/član
  • Ivan Pavlič, član/izpraševalec
  • zunanji član: Anton Leskovec

Kandidati:

Ob 7.15: Tomaž Grošelj, Aljaž Hudomalj, Ignac Klančišar, Martin Košak

 

 

PETEK, 14. 2. 2014 – ZAGOVOR IZDELKA – STROJNIŠTVO, učilnica 111

Izpitna komisija:

  • Zdenka Beharić, predsednica
  • Marjan Pograjc, izpraševalec
  • Fuad Beharić, član
  • zunanji član: Boštjan Petek

Kandidati:

Ob 7.30: Marko Slatinjek