STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

RAZPORED USTNIH IZPITOV NA POKLICNI MATURI – JESENSKI ROK 2014

18. 8. 2014

Razpored ustnih izpitov  na jesenskem roku je za posameznega kandidata objavljen na oglasni deski šole. Spodaj pa je okviren seznam ustnih izpitov in izpitne komisije.

 

ANGLEŠČINA: torek, 26. 8. 2014 v učilnici 107 od 7.30 naprej

Izpitna komisija:         Simona Izgoršek, izpraševalka

                              Robert Puhan, predsednik

                              Irena Lesjak, članica

 

ZAGOVR IZDELKA oz. STORITVE – ELEKTROTEHNIKA:  sreda, 27. 8. 2014 v učilnici 216  od 7.00 naprej

Izpitna komisija:         Miha Urbanija, izpraševalec, član

                                   Samo Kirn, predsednik

                                   Ivan Pavlič, izpraševalec, član

                                   Rudi Fele, izpraševalec, član

 

ZAGOVR IZDELKA oz. STORITVE – STROJNIŠTVO:  sreda, 27. 8. 2014 v učilnici 111 od 7.30 naprej

Izpitna komisija:         Fuad Beharić, izpraševalec, član

                                   Zdenka Beharić, predsednica

                                   Tomislav Horvat, izpraševalec, član

                                   Marjan Pograjc, izpraševalec, član

ZAGOVR IZDELKA oz. STORITVE – RAČUNALNIŠTVO:  sreda, 27. 8. 2014 v učilnici 105  od 7.00 naprej

Izpitna komisija:         Uroš Ocepek, izpraševalec, član

                                   Miha Simončič, predsednik

                                   Ivan Pavlič, izpraševalec, član

                                   Simon Kmetič, izpraševalec, član

 

SLOVENŠČINA: četrtek, 28. 8. 2014 v učilnici 106  od 10.45 naprej

Izpitna komisija:         Danila Jan, izpraševalka, članica

                                   Stane Košnik, predsednik

                                   Sonja Gutman, izpraševalka, članica

 

 

MATEMATIKA: petek, 29. 8. 2014 v učilnici 106  od 7.30 naprej

Izpitna komisija:         Mojca Baloh, izpraševalka

                                   Aljoša Berk, predsednik

                                   Miha Simončič, član

 

ELEKTROTEHNIKA: torek, 2. 9. 2014 v učilnici 216  od 12.30 naprej

Izpitna komisija:         Rudi Fele, izpraševalec

                                   Ivan Pavlič, predsednik

                                    Miha Urbanija, član

 

RAČUNALNIŠTVO: torek, 2. 9. 2014 v učilnici 212  od 12.30 naprej

Izpitna komisija:         Uroš Ocepek, izpraševalec

                                   Samo Kirn, predsednik

                                   Simon Kmetič, član

 

STROJNIŠTVO: torek, 2. 9. 2014 v učilnici 208  od 12.30 naprej

Izpitna komisija:         Fuad Beharić, izpraševalec

                                   Tomislav Horvat, predsednik

                                   Zdenka Beharić, članica

Dostopnost