STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Razpored popravnih izpitov – september 2014

15. 9. 2014

V nadaljevanju je objavljen razpored popravnih izpitov v septembru 2014. 

Pomembno obvestilo: Vsi izpiti, ki so na razporedu v četrtek, 25. 9. 2014, se zaradi športnega dne prestavijo na četrtek, 2. 10. 2014 (iste ure in učilnice).

 

RAZVOJ ANDROID APLIKACIJ in NAČRTOVANJE AVTOMATIZIRANIH POSTROJEV: ponedeljek, 22. 9. 2014 ob 8.40 uri v knjižnici na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:         Uroš Ocepek, predsednik

                                   Simon Kmetič, izpraševalec / član

                                   Ivan Pavlič, izpraševalec / član

 

ORODJA IN NAPRAVE ZA MNOŽINSKO PROIZVODNJO in ELEKTRIČNI SISTEMI NA VOZILU: ponedeljek, 22. 9. 2014, ob 10.45, v učilnici 15 na Novem domu.

Izpitna komisija:         Karel Petek, predsednik

                                   Fuad Beharić, izpraševalec

                                   Dušan Godec, član

 

MATEMATIKA: torek, 23. 9. 2014, v učilnici 210: ob 10.00 pisni del izpita, ob 11.30 ustni del izpita.

Izpitna komisija:         Tomislav Horvat, predsednik

                                   Mojca Baloh , izpraševalka

                                   Marjan Pograjc, član

 

 POGONSKI MOTORJI: torek, 23. 9. 2014, ob 8.40 v učilnici 13 na Novem domu.

Izpitna komisija:         Miha Urbanija, predsednik

                                   Fuad Beharić, izpraševalec

                                   Miro Romih, član

 

 

KRMILJENJE VBRIZGAVANJA BENCINA IN VŽIGALNIH NAPRAV: četrtek, 25. 9. 2014 ob 7.00 v učilnici 112 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:         Stane Košnik, predsednik

                                   Fuad Beharić, predsednik

                                   Marjan Pograjc, član

 

 OSNOVE HIDRODINAMIKE: četrtek, 25. 9. 2014, ob 7.50 v učilnici 210: pisni del izpita, ob 8.45 ustni del izpita.

Izpitna komisija:         Sonja Gutman, predsednica

                                   Zdenka Beharić, izpraševalka

                                   Irena Lesjak, članica

 

FIZIKA: četrtek, 25. 9. 2014: ob 12.30 v kabinetu fizike.

Izpitna komisija:         Vesna Kralj, predsednica

                                   Aljoša Berk, izpraševalec

                                   Miha Simončič, član

 

UPORABA MIKROPROCESORSKIH NAPRAV: četrtek, 25. 9. 2014, ob 7.50 v kabinetu za elektrotehniko.

Izpitna komisija:         Vesna Kralj, predsednica

                                   Ivan Pavlič, izpraševalec

                                   Samo Kirn, član