STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

Razpored izpitov na zaključnem izpitu – spomladanski rok 2019

31. 5. 2019

Vsi izpiti bodo potekali na Novem domu. Podrobnejši razpored z urami in imeni kandidatov je objavljen na oglasni deski na Novem domu.

Sreda, 5. 6. 2019, PISNI IZPIT: SLOVENŠČINA (ob 8. uri)

Kandidati se zberejo 15 minut pred začetkom izpita

Ustni izpiti bodo potekali po naslednjem razporedu :

IZDELEK oz. STORITEV Z ZAGOVOROM – POMOČNIKI V TEHNOLOŠKIH PROCESIH:

IZDELEK oz. STORITEV in ZAGOVOR – POMOČNIKI V TEHNOLOŠKIH PROCESIH:

četrtek, 6. 6. 2019 v učilnici 3 na Novem domu.

8. 00  

Izpitna komisija:     Aleksander Mlakar, predsednik

                                 Robert Puhan, izpraševalec

                                 Miroslav Romih, član   

IZDELEK oz. STORITEV in ZAGOVOR – INŠTALATER STROJNIH INŠTALACIJ:

četrtek, 6. 6. 2019 v učilnici 3 na Novem domu.

8. 30  

Izpitna komisija:     Aleksander Mlakar, predsednik

                                 Miroslav Romih, izpraševalec

                                 Robert Puhan, član   

IZDELEK oz. STORITEV in ZAGOVOR – OBLIKOVALEC KOVIN – ORODJAR:

petek, 7. 6. 2019 v učilnici 3 na Novem domu.

8. 30 

9.00   

Izpitna komisija:         Robert PUHAN, predsednik                                   

                                    Karel PETEK, izpraševalec

                                    Aleksander MLAKAR, član

IZDELEK oz. STORITEV in ZAGOVOR – ELEKTRIKAR:

petek, 7. 6. 2019 v učilnici 213 na Šuštarjevi.

10. 45 

Izpitna komisija:         Saša BEC, predsednica                                   

                                    Samo KIRN, izpraševalka

                                    Ivica NURKOVIĆ, članica

IZDELEK oz. STORITEV in ZAGOVOR – AVTOSERVISERJI:

ponedeljek, 10. 6. 2019 v učilnici 3 na Novem domu.

8. 00                               

Izpitna komisija:     Matjaž Macerl, predsednik

                                 Srečko Hribar, izpraševalec

                                 Aljoša Berk, član   

SLOVENŠČINA – ustno (Inštalater strojnih inštalacij, pol Oblikovalcev kovin – orodjarjev):

ponedeljek, 10. 6. 2019 v učilnici 15 na Novem domu.

7. 15

8. 15

Izpitna komisija:        Robert Halzer, predsednik

                                    Polona STRMEC, izpraševalka

                                    Katja Podbregar, članica

SLOVENŠČINA – ustno (Avtoserviser in pol Oblikovalcev kovin – orodjarjev):

sreda, 12. 6. 2019 v učilnici 15 na Novem domu.

8. 50   

9. 50  

Izpitna komisija:         Robert Halzer, predsednik

                                    Polona STRMEC, izpraševalka

                                    Katja Podbregar, članica

Tajnica ŠKZI:

Saša Bec, prof.

četrtek, 6. 6. 2019 ob 8.00 v učilnici 3 na Novem domu.

Izpitna komisija:     Aleksander Mlakar, predsednik

                                 Robert Puhan, izpraševalec

                                 Miroslav Romih, član   

IZDELEK oz. STORITEV Z ZAGOVOROM – INŠTALATER STROJNIH INŠTALACIJ:

četrtek, 6. 6. 2019 ob 8.30 v učilnici 3 na Novem domu.

Izpitna komisija:     Aleksander Mlakar, predsednik

                                 Miroslav Romih, izpraševalec

                                 Robert Puhan, član   

IZDELEK oz. STORITEV Z ZAGOVOROM – OBLIKOVALEC KOVIN – ORODJAR:

petek, 7. 6. 2019 ob 8.30 in 9.00 v učilnici 3 na Novem domu. 

Izpitna komisija:         Robert PUHAN, predsednik                                   

                                    Karel PETEK, izpraševalec

                                    Aleksander MLAKAR, član

IZDELEK oz. STORITEV Z ZAGOVOROM – ELEKTRIKAR:

petek, 7. 6. 2019 ob 10.45 v učilnici 213 na Šuštarjevi.

Izpitna komisija:         Saša BEC, predsednica                                   

                                    Samo KIRN, izpraševalka

                                    Ivica NURKOVIĆ, članica

IZDELEK oz. STORITEV Z ZAGOVOROM – AVTOSERVISERJI:

ponedeljek, 10. 6. 2019 ob 8.00 v učilnici 3 na Novem domu.

Izpitna komisija:     Matjaž Macerl, predsednik

                                 Srečko Hribar, izpraševalec

                                 Aljoša Berk, član   

SLOVENŠČINA – ustno (Inštalater strojnih inštalacij, pol OBLIKOVALCEV kovin – orodjarjev)):

ponedeljek, 10. 6. 2019 ob 7.15 in 8.15 v učilnici 15 na Novem domu.

Izpitna komisija:        Robert Halzer, predsednik

                                    Polona STRMEC, izpraševalka

                                    Katja Podbregar, članica

SLOVENŠČINA – ustno (Avtoserviser):

sreda, 12. 6. 2019 v učilnici 15 na Novem domu.

Izpitna komisija:         Robert Halzer, predsednik

                                    Polona STRMEC, izpraševalka

                                    Katja Podbregar, članica