STPŠ Trbovlje, klikni za domov.

PRIIMEK IN IME  dan, ura, prostor                                                                                     interna številka
Baloh MojcaČETRTEK, 3. šolska ura (8.40-9.25); kabinet MAT                        (454)
Bec SašaTOREK, 4. šolska ura (9.30-10.15); zbornica ND                           (472)
Berk AljošaPETEK, 4. šolska ura (9.30-10.15); kabinet FIZ                              (459)
Gutman SonjaSREDA, 3. šolska ura (9.00-9.30); kabinet SLO                             (457)
Halzer RobertPONEDELJEK, 6. ura (11.25-12.10); kabinet ŠVZ                         (466)
Izgoršek SimonaPONEDELJEK, 4. šolska ura (9.30-10.15); pisarna IO                   (453)
Jan DanilaČETRTEK, 5. šolska ura (10.30-11.20); kabinet SLO                     (457)
Kirn SamoPETEK, 2. ura (7.50-8.30); kabinet ELE                                           (455)
Košnik StanislavČETRTEK, 5. šolska ura (10.35-11.20); kabinet ŠVZ                    (466)
Kovač Hace StanaTOREK, 1. šolska ura (7.15-7.45); pisarna PM                              (456)
Kralj VesnaTOREK, 3. šolska ura (8.40-9.25), pisarna PM                               (456)
Kolar TanjaTOREK, 3. šolska ura (8.40-9.25); kabinet ANG                            (457)
Macerl MatjažČETRTEK, 5. šolska ura (10.35-11.20); kabinet STR                     (452)
Markič VasjaSREDA, 4. šolska ura (9.30-10.15); elektrolab                                (458)
Matko JureČETRTEK, 4. ura (9.30-10.15); kabinet STR                                    (452)
Mlakar AleksanderČETRTEK, 3. šolska ura (8.40-9.25), kabinet STR                          (452)
Notersberg MatejTOREK, 6. šolska ura (11.25-12.10); kabinet RAČ                         (454)
Nurkovič IvicaSREDA, 5. šolska ura (10.35-11.20); kabinet ELE                          (455)
Ocepek UrošPONEDELJEK, 3. šolska ura (8.40-9.25), ComLab
Petek KarelČETRTEK, 5. ura (10.35-11.20); delavnica STR                              (473)
Podbregar KatjaČETRTEK, 2. šolska ura (7.50-8.35); kabinet IO                            (453)
Podplatnik ŽigaPONEDELJEK, 3. šolska ura (8.40-9.25); kabinet RAČ                (454)
Pograjc MarjanPONEDELJEK, 5. ura (10.35-11.20); kabinet STR                         (452)
Puhan RobertPONEDELJEK, 7. ura (12.15-13.00); delavnica STR                    (473)
Romih MiroSREDA, 1. ura (7.00-7.45); organizator PUD                       041 680 287
Sakelšek MarijaPONEDELJEK, 4. šolska ura (9.30-10.15); zbornica ND                (472)
Simončič MihaTOREK, 5. šolska ura (10.35-11-20), kabinet FIZ                            (459)
Strmec PolonaSREDA, 2. šolska ura (7.50-8.35); zbornica ND                              (472)
Šiles SamoPONEDELJEK, 4. ura (9.30-10.00); zbornica Š                              (465)

Interne številke (03 56 33 + interna številka):

  • kabinet SLO/110: 457              
  • zbornica ND (Novi dom): 472                          
  • org. PUD: 473 
  • kabinet 213: 455                     
  • zbornica Š (Šuštarjeva): 465                          
  • elektrolab: 458
  • kabinet MAT/RAČ: 454           
  • delavnica STR: 473 in 476                              
  • kabinet FIZ: 459
  • kabinet ŠVZ: 466                    
  • pisarna svetovalna delavka: 463
  • tajništvo: 450                          
  • pisarna POM (poklicna matura): 456
  • knjižnica: 462                         
  • pisarna izobraževanje odraslih (IO): 453
  • kabinet STR: 452                    
  • delavnica ELE – ED5: 474

Dostopnost